Hoofdsponsor Psychologenpraktijk Gulpen-Landgraaf verlengt contract

Met enorme trots kunnen wij mededelen dat Pyschologenpraktijk Gulpen-Landgraaf haar hoofdsponsoringscontract met onze vereniging verlengt. De Psychologenpraktijk Gulpen-Landgraaf voorzag ons eerste elftal afgelopen jaar reeds van een compleet nieuw tenue. Een tenue dat
dusdanig mooi is dat het door André Hazes jr. werd gedragen tijdens ons succesvolle jubileumfeest. Daarnaast werd in samenwerking met de supportersvereniging ook voor nieuwe sporttassen gezorgd voor de selectie. Dit jaar betreft het 11de jaar op rij dat de Psychologenpraktijk
als hoofdsponsor aan Zwart-Wit ‘19 verbonden is. Iets waar de vereniging enorm dankbaar en trots op is.

Namens de sponsorcommissie bedanken wij Gert en Bea voor deze jarenlange steun en het vertrouwen in onze vereniging!



Geplaatst op: 15-10-2019


Sponsoren

psychologenpraktijk hendriks-fleuren hub-starmans signmakers nike gulpener eyserhof Ivo's Sportshop
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement    Akkoord Niet akkoord