RABO CLUBSUPPORT 2021

Ook dit jaar doet SV Zwart-Wit '19 weer mee aan de Rabo ClubSupport actie. Het is zoals de naam al doet vermoeden een actie van de Rabobank. Bij deze actie geeft de Rabobank een gedeelte van haar winst terug aan het verenigingsleven. De verdeling wordt bepaald aan de hand van het aantal stemmen door de leden van de Rabobank.

Bestedingsdoel
Onze vereniging is aan het sparen voor zonnepanelen zodat we energieneutraal worden en een grote stap zetten in de verdere verduurzaming van ons mooie complex. Vanaf 4 oktober 2021 is het mogelijk , als u lid bent van de Rabo bank, om uw stem op onze vereniging uit te brengen. Hoe kunt u uw stem uitbrengen? Door in te loggen bij uw bank, zoeken naar S.V. Zwart-Wit'19 en dan uw stem uit brengen. Als het moeilijk is om de club te vinden kunt u ook gebruik maken van de zoekterm voetbal. U krijgt dan een overzicht van de voetbalverenigingen die meedoen. U scrollt dan totdat u S.V. Zwart-Wit'19 heeft gevonden en brengt uw stem uit.Geplaatst op: 04-10-2021


Sponsoren

hendriks-fleuren hub-starmans signmakers gulpener eyserhof Ivo's Sportshop
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement    Akkoord Niet akkoord