SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 seizoen 2016-2017 reserve 4e klasse b 02 (a-cat)

Trainingstijden

dinsdag 20.00 - 21.30 uur
vrijdag 19.30 - 21.00 uur

Contactpersonen

Roger Kusters
Trainer
t. 06-50641523
e. rmhkusters@ziggo.nl
Fred Peeters
Fred Peeters
Assistentrainer
t. 06-46928808
e. fred.peeters@hetnet.nl
Wil Middendorp
Wedstrijdsecretaris
t. 06-54687381
e. info@zwart-wit.com
 

Procedure afgelastingen senioren SV Zwart-Wit ‘19


Thuiswedstrijden:

  • Op zondagochtend (voor tijdstip X) keurt consul Jack Mullenders de velden;
  • Zijn bevindingen meldt hij (voor tijdstip X) bij (wedstrijd)secretaris Wil Middendorp;
  • Bij afkeuring van het veld informeert Wil Middendorp direct de trainer(s), elftalleiders, KNVB scheidsrechter en tegenstander, Wim Janssen (kantinecommissie), Ruud Ramaekers (accomodatiecommissie), Marco Meijs (technische commissie) en zet afgelasting direct op website;
  • De door Wil geïnformeerde personen informeren vervolgens tijdig hun achterban zoals spelers, scheids- en grensrechters, kantinemedewerkers etc.


Uitwedstrijden:



  • (Wedstrijd)secretaris Wil Middendorp en/of elftalleider wordt geïnformeerd door tegenpartij;
  • Indien elftalleider wordt gebeld meld hij dit z.s.m. bij (wedstrijd)secretaris Wil Middendorp;
  • Wil Middendorp informeert vervolgens trainer(s), elftalleider(s) én zet afgelasting direct op website;
  • De trainer(s) en elftalleider(s) zullen vervolgens tijdig hun achterban informeren, de spelers en grensrechters.


Speciale situaties:



  • Bij deels of gehele afgelasting door KNVB (min. 1 dag voor speeldag bekend) zal (wedstrijd)secretaris Wil Middendorp afgelasting z.s.m. op website zetten én informeert vervolgens trainer(s), elftalleiders, Wim Janssen (kantinecommissie), Ruud Ramaekers (accomodatiecommissie), Marco Meijs (technische commissie)??;
  • Deze zullen vervolgens tijdig hun achterban informeren zoals spelers, scheids- en grensrechters, kantinemedewerkers etc. (voor zover van toepassing)
  • Bij evt. wedstrijden op overige weekdagen geldt dezelfde procedure.


Tenslotte:



  • Alle betrokkenen (spelers, leiders, trainers etc) hebben ook zelf de zorgplicht zich pro-actief te informeren.

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang
28-08 B SV Zwart-Wit'19 2 - RKTSV 2 5 - 1 11:00
11-09 B SV Zwart-Wit'19 2 - LIndenheuvel/Heibloem 2 1 - 3 11:00
15-09 B SVME 2 - SV Zwart-Wit'19 2 2 - 2 19:30
25-09 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 - Weltania 3 3 - 2 11:00
02-10 C SV Geuldal 2 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 5 - 1 12:00
09-10 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 - FC Gulpen 2 2 - 3 11:00
23-10 C Voerendaal 3 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 7 - 2 11:00
30-10 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 (in eys) - RKMVC 2 1 - 2 11:00
06-11 C Vijlen 2 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 4 - 0 11:00
13-11 C SV Hulsberg 2 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 4 - 2 10:45
27-11 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 (Ubachsberg) - VV SCM 4 2 - 4 11:00
11-12 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 (Eys) - Schimmert 2 1 - 2 11:00
18-12 C Wijnandia 2 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 9 - 2 11:00
21-02 C Weltania 3 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 3 - 2 19:00
05-03 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 (Eys) - Wijnandia 2 6 - 1 11:00
12-03 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 (Ubachsberg) - Vijlen 2 1 - 1 11:00
26-03 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 (Eys) - SV Geuldal 2 3 - 4 11:00
02-04 C RKMVC 2 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 2 - 0 11:00
12-04 C FC Gulpen 2 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 1 - 1 20:00
23-04 C schimmert 2 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 2 - 2 12:00
30-04 C VV SCM 4 - SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 4 - 2 11:00
07-05 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 (Ubachsberg) - SV Hulsberg 2 2 - 5 11:00
14-05 C SV Zwart-Wit'19/RKSVB 2 (Eys) - Voerendaal 3 3 - 6 11:00
Pos Team A W G V P S + -
1 Voerendaal 3 13 11 2 3 35 0 59 11
2 Schimmert 2 13 10 3 0 33 0 44 12
3 Weltania 3 14 8 3 3 27 0 51 35
4 SV Geuldal 2 14 8 2 4 26 0 39 28
5 Wijnandia 2 13 6 0 7 18 0 35 38
6 SV Hulsberg 2 12 5 2 5 17 0 37 30
7 RKMVC 2 13 5 2 6 17 0 24 39
8 VV SCM 4 11 5 0 6 12 0 34 40
9 SV Zwart-Wit'19 2 14 2 1 11 7 0 28 51
10 FC Gulpen 2 14 2 1 11 7 0 14 52
11 Vijlen 2 13 1 2 10 5 0 16 45