Frits Vanhommerig stopt als voorzitter PR en Sponsorcommissie

Namens leden en bestuur van Zwart-Wit‘19 wil ik Frits bedanken voor zijn jarenlange inzet als voorzitter van onze PR en sponsor commissie. Om gezondheidsredenen en door het verlenen van extra mantelzorg is Frits genoodzaakt zijn activiteiten in de PR en sponsor commissie te staken.


Hoewel ik zijn beslissing uiteraard voor de volle 100% kan begrijpen, betreur ik zijn besluit zeer. Immers in de afgelopen jaren heeft Frits, samen met zijn commissieleden, dankzij goed sponsor en PR beleid onze vereniging in rustiger financieel vaarwater gebracht. Ik had graag met Frits nog een aantal jaren samen willen bouwen aan onze vereniging en toekomst. Een toekomst die ik met vertrouwen tegemoet zie. Zeker als ik kijk naar ons huidig sponsor en PR team. Een jong enthousiast, gedreven en competent team.
Daarnaast kunnen we ook in de nabije toekomst voor advies terugvallen op de kennis en kunde van Frits.

 

Jos Gilissen
voorzitterGeplaatst op: 09-06-2017